GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Figuriner 2873316
*
nr 287 3316
Figuriner
2 st, keramik
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 24 november 2003
kl 16:00:00
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: figuriner keramik
-
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:15
-
6103 Prydnadshundar
2 par, England. Höjd: 10-20
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:45
*
Figuriner
nr 287 3316
Figuriner
2 st, keramik
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 24 november 2003 |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: figuriner keramik
-
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:15 -
6103 Prydnadshundar
2 par, England. Höjd: 10-20
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:45